Publicat Ieri

Contabil Operator

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania oferă:

  • Salariu motivant;
  • posibilitate de creștere profesională;
  • muncă stabilă într-o companie de succes.

Responsabilități:

  • Prelucrarea documentelor contabile primare;
  • Introducerea și validarea datelor;
  • Introducerea inventarierilor;
  • Evidenta stocului de marfa;
  • Eliberarea e-facturilor;

Profilul candidatului:

  • Studii de profil;
  • Cunoașterea 1C versiunea 8.3 și Excel – obligatoriu;
  • Experiența în domeniul vânzărilor;
  • Cunoașterea limbilor: română și rusă;
  • Capacitate de a învăța și de a lucra în echipă;
  • Responsabilitate, punctualitate, atenție la detalii;
  • Experiența de muncă în domeniu - min 1 an.

Condiții de lucru:

  • Programul de lucru: full-time, de luni până vineri, 08.30 -17.00; masa 30 min;
  • Oficiul modern în sectorul Centru (mun. Chisinau, str. Armenească 44/2)

E-mail: hr.instrumentool@gmail.com

Telefon: [vezi telefon]078833304

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, Armeneasca 44