Publicat Recent

Tinichigiu auto elemente de plastic 50% din valoarea comenzilor

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

In legatura cu extinderea companiei, avem un post vacant de Tinichigiu auto / Pregatitor auto partea de plastic!

Cerințe:

  • Experientă de minim 1 în acest domeniu;
  • Cunoașterea limbilor rusă și română este de dorit.
  • Persoana organizată, responsabilă, atentă la detalii;
  • Bune abilități de comunicare și relaționare.

Responsabilități:

  • Lucrări de reparații a barelor de protecție și elemente din plastic;
  • Asigurarea serviciile de tinichigerie la nivel impecabil cu privire la calitate;
  • Efectuarea lucrărilor rapide, în conformitate cu cerințele clientului.

Venim în intampinarea ta cu urmatoarele beneficii pe care le oferim:

  • Program: Luni-Vineri, [vezi telefon]09.00-18.00;
  • Loc de muncă confortabil și complet echipat;
  • Salarii și bonusuri stabile și plătite la timp;
  • Angajare oficială, pachet social;
  • Formă corporativă;
  • Transport de serviciu corporativ;
  • Incurajare permanentă pentru dezvoltarea profesională.

Adresa sediului: str. Calea Basarabiei 44 (mașina de serviciu te ia din locațiile prestabilite din oraș și te duce înapoi seara)

Dacă sunteți insistent și cu dorintă de a munci cinstit, sunați la [vezi telefon]062016932 sau trimite-ți CV-ul la job@autoshina.md
Asigurați-vă că ați indicat denumirea postului dorit în subiectul scrisorii.

Trimite CV

Despre companie

Autoshina.md представляет шинный магазин в Кишинёве, которому можно доверять. Почему? Потому что мы работаем на рынке несколько лет и придаём особое значение качеству, первоклассным характеристикам предоставляемых продуктов и услуг. Если вы примите решение сотрудничать с нами, то получите не только серию качественных покрышек от мировых производителей, но и широкий ассортимент товаров и аксессуаров для успешного функционирования вашего автомобиля.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?