Publicat 21 August 2020

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Oraș: Chișinău
  • Studii: Superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţile principale:

  • Deservirea mecanizmelor cu acţiunea electrică;
  • Mentenanţa şi deservirea instalaţiilor electrice;
  • Deservirea reţelelor electrice şi a utilajului.

Studii, competenţe, abilităţi:

  • Studii superioare (fără experienţă similară)  sau medii tehnice (cu experienţă similară de minim 3 ani).

Calităţi personale:

  • Responsabil;
  • Punctual;
  • Spirit de echipă;
  • Capacitate de a învăţa.

Oferim:

  • Angajare permanentă;
  • Timp de muncă deplin;
  • Pachet social atractiv;
  • Salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: hr@orhei-vit.com.

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Orhei-Vit

Compania "Orhei-Vit" cu o istorie de peste 70 ani este lider al industriei de producerea sucurilor, nectarelor si hranei pentru copii din Republica Moldova. Compania detine cele mai populare branduri pe piata moldoveneasca in segmentele lor: Naturalis, Vita, Vita Premium, Gustos, Vita Baby, etc.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?