Publicat Recent

Inginer proiectant Alimentări cu Apă și Canalizări

Informații de bază

Salariu:
de la 18 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Biroul de Arhitectură Mihai Florea te vrea în echipă!

CANDIDATUL PERFECT:
- studii superioare, absolvent al facultății de construcții urbanism și arhitectură atît a Universității Tehnice din Republica Moldova, cît și peste hotare,  în domeniul Alimentări cu Apă și  Canalizări. Proiectare,  întreținere și construcție.
- cel puțin 1 an de experiență în domeniu;
- cunoașterea la nivel mediu (preferabil avansat) al programului (!) AutoCAD (compentențe în programele Revit & Tekla & Office vor constitui un avantaj);
- cunoașterea legislației în vigoare din domeniul construcțiilor alimentări de ape și canalizări;
- capabil să gestioneze problemele specifice unui șantier complex;
- abilități de cooperare și conlucrare, responsabil, ambițios, organizat și cu inițiativă;
- bune abilităţi de comunicare şi relaţionare cu beneficiarii, autorităţile statului și furnizorii;
- cunoașterea limbii române,  opțional engleza și limba rusă;
- permis categoria B.

RESPONSABILITĂȚILE CANDIDATULUI:
- urmărește execuția lucrărilor pe șantier din punct de vedere al cantității, calității și respectării termenilor de execuție;
- studiază detaliile de proiectare și documentația tehnică necesară pentru lucrările de construcție;
- întocmește proiecte de alimentări de ape și canalizări;
- verifică planurile de execuție și propune soluții constructive pentru rezolvarea neconformităților identificate;
- întocmește situațiile de lucrări, rapoarte de lucru, procese verbale și alte documentații cu caracter tehnic;
- verifică împreună cu echipa de proiectare integrabilitatea în practică a proiectelor;
- coordonează zilnic aspectele operaționale ale scopului proiectului;
- elaborarea desenelor de execuție.

CE OFERIM:

  • Spațiu de muncă dotat cu tehnica modernă necesară;
  • Instruire continuă acordată de top managerii companiei;
  • Buget alocat pentru dezvoltare personală (participarea la cursuri dedicate arhitecților și inginerilor;
  • Participarea la expoziții tematice de prezentare a noilor tehnologii/materiale apărute pe piață, etc);
  • Evenimente/Întâlniri corporative.
  • Mașină de serviciu / Decontare transport
  • Asigurare medicală privată
  • Reduceri la produsele / serviciile companiei.
  • Program flexibil
  • Deplasări de serviciu
  • Zile suplimentare de concediu
  • Cursuri de limbi străine

Lasă-ne CV-ul tău și te vom invita la un interviu pentru a ne cunoaște mai bine.

Biroul de Arhitectuă Mihai Florea  | [vezi telefon]0676 79 142 | arhitector.florea@gmail.com | Chișinău, str.Burebista 17A

Trimite CV

Despre companie

Biroul de Arhitectură Mihai Florea este o echipă de profesioniști care oferă soluții durabile în arhitectură și construcții pentru fiecare client individual, reieșind din preferințele și necesitățile acestuia.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte