Publicat Ieri

Asistent Director/Помощник Директора

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Art-Granit este în cătarea unui Asistent Director Executiv, responsabil și dinamic pentru a se alătura  echipei noastre. Asistentul Executiv va deține rolul de sprijinire a  companiei în îndeplinirea obiectivelor strategice, oferind suport operațional și administrativ.

Responsabilități principale:

  • Urmăreşte agenda ședințelor Directorului cu bordul de manageri al companiei;
  • Elaborează procesele verbale la intalnirile/sedintele prezidate de Directorul;
  • Gestionează sistemului de sarcini de la CEO catre responsabilii de departamente;
  • Primirea si trimiterea corespondenței;
  • Pregătirea documentelor pentru avizări și semnări;
  • Colectarea, prelucrarea și prezentarea informațiilor necesare pentru luarea deciziilor manageriale;
  • Realizează și transmite rapoarte prestabilite.;
  • Executarea sarcinilor operaționale parvenite de la management;

Candidatul potrivit ar trebui să posede:

  • Cunoașterea limbilor: română, engleză, rusă-obligatorie.
  • Cunoștințe și abilități de lucru: Word, Excell, PPT, CRM, 1C.
  • Cunoștințe generale despre management, structura organizatorica;
  • Cunoștințe privind structura unei sedinte, elaborare proces verbal al  ședintei;
  • Leadership și Inițiativă, implicare;
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă;
  • Rezistența la stres și capacitatea de a prioritiza sarcinile;
  • Atenție detalii si capacitatea de a lucra cu un volum mare de date și informații;
  • Rapiditate în execuție, orientarea către rezultat;
  • Experiența  într-o poziție/responsabilități  similare - constituie  un avantaj.

Ce oferim:

  • Grafic de lucru: luni-vineri, 8 ore pe zi (9:00-18:00);
  • Oficiu modern și confortabil, situat pe adresa bd. Grigore Vieru 19;
  • Salariu negociabil, în dependență de cunoștințe și experiență (de la 15000 NET);
  • Instruire/Traininguri/Depalsări asigurate de companie;
  • Teambuildinguri și evenimente corporative;
  • Premii/Cadouri pentru diferite ocazii, evenimente.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea poziției pentru care candidează la adresa electronică: hr@artgranit.md; [vezi telefon]069000527.

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.

Abilități cheie
Analiza datelor CRM Finanțe Managementul proiectelor Adaptabilitate Gândire critică Lucru în echipa Time Management Soluționarea problemelor Comunicare Învățare continuă Abilități interpersonale Asertivitate
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Călătorii

Acoperire costuri certificări profesionale

Ajutor căsătorie, naștere copil

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Suntem prima companie specializată în producerea blaturilor de bucătărie, tejghele de bar, recepţii, chiuvete, pervazuri, scări din piatră naturală  şi compozit.

Frumuseţea naturală, durabilitatea şi igiena sporită oferită de produsele noastre, deschid noi orizonturi în plan de posibilităţi de creaţie şi design interior a oficiului sau casei dumneavoastră.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Grigore Vieru 19