Publicat Recent

Главный бухгалтер / Contabil șef

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Ты ответственный и внимательный человек? У тебя есть опыт работы в сфере бухгалтерского учета? Хочешь работать в стабильной и развивающейся компании? Тогда мы ждем тебя! Наша компания открывает конкурс на должность.

Требования к кандидату:

  • Образование - высшее (бухгалтерский учет)
  • Знания ПК (1С 8, Excel)
  • Стаж работы не менее 3-х лет
  • Владение румынским и русским языками на уровне свободного общения
  • Опыт управления коллективом

Обязанности:

  • Организация бухгалтерского учета и отчетности в группе компаний
  • Организация учета имущества, обязательств и хозяйственных операций, поступающих основных средств, товарно-материальных ценностей и денежных средств
  • Контроль соблюдения порядка оформления отчетности предприятия, своевременной сдачи отчетов во внешние органы контроля и статистики
  • Контроль составления баланса и оперативных сводных отчетов о доходах и расходах средств
  • Контроль соблюдения штатной, финансовой и кассовой дисциплины
  • Контроль за соблюдением единой методологической базы учета для группы компаний

Условия работы:

  • Обустроенное рабочее место в уютном офисе
  • Официальное трудоустройство с первого дня работы, полный соц пакет
  • Достойная заработная плата без задержек
  • Повышение уровня заработной платы после испытательного срока
  • Дружный коллектив

График работы: С понедельника по пятницу с [vezi telefon]09.00-18.00 (обед- 1 час)

Если вас заинтересовала наша вакансия и вы хотите стать частью нашей команды - не ждите до завтра и отправляйте ваше резюме на электронный адрес hr@eurogarage.md.
Или позвоните по номеру [vezi telefon]078309988 для записи на собеседование.

Ești o persoană responsabilă și atentă? Îți plac cifrele și ai experiență în domeniul evidenței contabile? Îți dorești să lucrezi într-o companie stabilă, ce se află în permanentă dezvoltare? Atunci te așteptăm exact pe tine! Compania noastră deschide concurs pentru suplinirea funcției de Contabil șef.

Cerințe față de candidat:

  • Studii - superioare (de specialitate evidență contabilă)
  • Cunoștințe PC (1С 8, Excel)
  • Stagiu de muncă - nu mai puțin de 3 ani
  • Сunoașterea limbii române și ruse fluent
  • Experiență în managementul echipei

Obligațiuni:

  • Organizarea evidentii contabilie si raporturile in grupul companiei
  • Organizarea contabilității proprietății, tranzacțiilor comerciale, primirea mijloacelor fixe, a valorilor mărfurilor și a numerarului
  • Monitorizarea conformității cu procedura de raportare a companiei, transmiterea la timp a rapoartelor către autoritățile externe de control și statistică
  • Controlul bilanţului contabil şi al rapoartelor de sinteză operaţională privind veniturile şi cheltuielile
  • Monitorizarea conformității cu disciplina de stat, financiară și de numerar
  • Monitorizarea respectării cadrului contabil metodologic unificat pentru grupul de companii

Condiții de muncă:

  • Loc de muncă confortabil
  • Angajare oficială din prima zi de muncă, pachet social deplin
  • Salariu decent, fără de întârzieri
  • Mărirea salariului după finisarea perioadei de probă
  • Colectiv prietenos

Regim de lucru: De luni până vineri o zi de la [vezi telefon]09.00-18.00 (pauza de masă- 1 oră)

Dacă funcția noastră va cointeresat și doriți să faceți parte din echipa noastră- nu ezitați expediați cv-ul chiar acum la adresa electronică hr@eurogarage.md
Sau puteți apela numărul [vezi telefon]078309988 pentru a stabili un interviu.

Trimite CV

Despre companie

Compania AUTO MALL - lider pe piaţa livrării pieselor de schimb pentru autoturisme şi camioane din Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte