Publicat Recent

Confecționer cablaje auto (fără experiență)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Căușeni

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • disponibilitatea de a munci în ture
  • responsabilitate în efectuarea atribuțiilor de serviciu
  • organizare la postul de muncă
  • respectarea disciplinii de muncă.
Condiții de muncă:
  • transport asigurat de companie, pentru ambele direcții
  • oferirea alimentației masă caldă per tură
  • angajare oficială
  • posibilitatea de avansare în carieră.
Responsabilități:
  • îndeplinirea atribuțiilor conform instrucțiunilor de serviciu
  • respectarea regulamentului intern al întreprinderii
  • respectarea normelor şi instrucţiunilor de securitate şi sănătate în muncă.

Despre companie

Ne aflăm de mai bine de 4 ani pe piața muncii în raion și oferim locuri de muncă pentru locuitorii raioanelor Căușeni, Ștefan Vodă și Bender. Domeniul nostru de activitate este confecționarea și asamblarea cablurilor, conform specificațiilor solicitate de client.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Căușeni, str. Tighina 3/A