Publicat Recent

Dispatcher

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • cunoasterea aprofundata a limbii engleze

Condiții de muncă:

  • Luni-Vineri, 15:00-00:00

Responsabilități:

  • Negocierea cu brokerii a preturilor si termenilor pentru incarcaturi;
  • Monitorizarea soferilor de la incarcare pina la descarcare;
  • Solutionarea problemelor.
Trimite CV

Despre companie

We are a company engaged in the field of transport and logistics, offering such services in USA, Canada, Mexico.
We use our network to help customers make goods management more efficient in all supply chains.
Today, Olimpia Corporation is on the radar in any industry that requires transportation or logistics.
We work closely with customers, analyzing their entire distribution network, from the point of origin to the final consumer, to identify opportunities.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte