Publicat Recent

Рекрутер / Recruter

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Ру:
В наш классный коллектив требуется новый член команды – Рекрутер. Если ты любишь общение, всегда рад новым лицам и знакомствам, хочешь с удовольствием ходить на работу – тогда тебе точно к нам!

Даже если у тебя не будет опыта, но есть понимание работы и желание ее выполнять – отправь резюме, возможно здесь твой старт карьеры в области HR.
А если ты обладаешь опытом в рекрутинге – обязательно отправь резюме – нам есть что тебе предложить.

Основные обязанности:

  • Размещение вакансий, прием звонков
  • Проведение телефонных интервью, приглашения на собеседования
  • Проведение собеседований в офисе и онлайн
  • Выполнение задач от Директора по персоналу

Требования:

  • Знание русского и румынского языков (знание обоих языков обязательно)
  • Желателен опыт в качестве: рекрутера, менеджера по персоналу и т.д. (возможен минимальный опыт)
  • Готовность к динамичной работе

Условия:

  • Официальное трудоустройство с 1 дня работы
  • Полный соц. пакет
  • График работы пн-пт с 9.00 до 18.00 (1 час на обед)
  • Заработная плата обсуждается на собеседовании и зависит от знаний и опыта
  • Обучение и развитие за счет компании

Готов к новой и интересной работе? Тогда отправляй резюме на е-майл прямо сейчас: hr@automall.md.
Если остались вопросы или хочешь что-то уточнить - звони по номеру: [vezi telefon]079140682.

Ro:
Echipa noastră de succes este în căutare de un nou membru – Recruter. Dacă îți place să comunici și îți face plăcere să cunoști oameni noi, să vii la muncă din plăcere- atunci locul tău este aici!

Dacă nu deții experiență în acest domeniu, dar ai cunoștințe în privința modului de lucru și ai dorință de a îndeplini sarcinile propuse-expediază cv-ul, posibil aici este startul carierei tale în domeniul HR.
Dacă deții experiență în recrutare- obligatoriu expediază cv-ul tău- noi avem ce să îți oferim în schimb.

Obligațiuni de bază:

  • Publicarea anunțurilor, primirea apelurilor
  • Desfășurarea interviurilor la telefon, invitarea la interviuri
  • Desfășurarea interviurilor în oficiu și online
  • Îndeplinirea sarcinilor din partea Directorului resurse umane

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii române și ruse (obligatoriu)
  • Preferabil experiență în calitate de: recruter, manager resurse umane etc. (se admite experiență minimă)
  • Pregătire pentru lucru dinamic

Condiții:

  • Angajare oficială din 1 zi de muncă
  • Pachet social deplin
  • Regim de lucru luni-vineri de la [vezi telefon]09.00-18.00 (1 oră pauza de masă)
  • Salariul se discută la interviu și va depinde de cunoștințe și experiență
  • Instruire și dezvoltare din contul companiei

Ești gata pentru un lucru nou și interesant? Atunci expediază cv-ul chiar acum la adresa de e-mail: hr@automall.md.
Dacă vei avea întrebări sau dorești să concretizezi careva aspecte- apelează numărul: [vezi telefon]079140682.

Trimite CV

Despre companie

Compania AUTO MALL - lider pe piaţa livrării pieselor de schimb pentru autoturisme şi camioane din Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte