Publicat Ieri

Auditor Intern | finanțe

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Despre companie
Companie de împrumut cu capital străin, lider pe piața financiar- nebancară este în căutare de auditor. Din 2003, a reușit să creeze o instituție de credit nebancară transparentă și fiabilă, cu cele mai mari active. Compania oferă nu doar împrumuturi, ci și soluții adecvate pentru persoane fizice și antreprenori, astfel încât aceștia să își poată implementa planurile la timp și să profite de toate beneficiile primite.

Descrierea jobului:

  • Planificarea și efectuarea auditurilor conform planului anual;

  • Elaborarea programelor de audit și a materialelor de lucru necesare, pentru realizarea misiunii de audit utilizând formularele interne aprobate (liste de verificare, chestionare, documente de lucru, etc.);
  •  Elaborarea rapoartelor pentru auditurile efectuate;
  • Prezentarea și discutarea rapoartelor de audit cu proprietarii de proces și Echipa Managementului Superior;
  • Prezentarea rapoartelor finale de audit;

Cerințe pentru candidat:

  • Studii superioare în domeniul Audit, Contabilitate, Economie, Management sau alt domeniu relevant;
  • Cunoașterea metodologiei de audit bazat pe riscuri;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleză (nivel B1/B2);
  • Cunoștințe sigure Excel, Word, PowerPoint;

Oferim:

  • Grafic de muncă L-V, 09:00- 18:00;
  •  Tichete de masă;
  • Cursuri de limbă engleză (compensate);
  • O zi liberă plătită, cu ocazia zilei de naștere;
  • Dezvoltare personală și profesională

Pentru mai multe detalii ne puteți apela la numărul: [vezi telefon]069708302
Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa info@hrsolution.md

If you send us your CV you will authorize the processing of personal data contained in your СV.

We sincerely believe that a company is people. The better people a company can afford, the better its product or service will be.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Strada Alba-Iulia 75
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?