Publicat Recent

Manager vânzări

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 2 ani
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Aptitudini:

  • Studii superioare în domeniu
  • Gândire strategică și creativă
  • Capacități de planificare și organizare
  • Abilități excelente de comunicare
  • Cunoașterea tehnicilor de negociere și vânzare
  • Experiență în utilizarea programului CRM constituie un avantaj
  • Cunoștințe de operare MS Office

Responsabilități:

  • Identificarea clienților noi și colaborarea cu cei existenți
  • Contactarea telefonică, în scris și pe e-mail, după caz, a clienților potențiali în vederea informării despre evenimentele organizate;
  • Promovarea serviciilor companiei.

Noi îți oferim

  • Cursuri de dezvoltare profesională
  • Remunerare motivantă dependent de performanțele tale
  • Echipă tânără și ambițioasă
  • Experiență de comunicare cu specialiști din diverse domenii

Cei interesați de oferta noastră, transmite-ți CV-ul la adresa contact@vioser.md până la data de [vezi telefon]31.03.2023. Toți aplicanții vor fi tratați strict confidențial.

Trimite CV

Despre companie

”VIOSER Consulting” SRL este o companie de consultanță care trece dincolo de elementele de bază pentru a construi un pachet de servicii ce integrează expertiză profesională şi tehnologii moderne. Personalul nostru are acces la cele mai actuale  informații, schimbări de legi şi reglementări. Suntem gata să oferim consultanță atât pentru companiile locale cât și companiilor internaționale care au decis să pătrundă pe piața Republicii Moldova.

Motto-ul companiei noastre este “Misiuni îndeplinite la superlativ”, având rolul de a sprijini respectarea valorii esențiale a companiei noastre și anume dezvoltarea de parteneriate de lungă durată prin suport de calitate.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte