Publicat Ieri

Asamblor blaturi pentru bucătărie

Informații de bază

Salariu:
de la 14 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experiență în asamblarea de mobilier sau într-un domeniu relevant
  • Abilități bune de lecturare a planurilor și desenelor tehnice
  • Capacitatea de a utiliza unelte și echipamente de asamblare specifice
  • Abilități bune de comunicare și cooperare cu colegii de echipă
  • Atent la detalii și capacitatea de a verifica calitatea produsului final.

Responsabilități principale:

  • Programarea unei vizite la domiciliu pentru a măsura zona unde va fi amplasat blatul (HPL) de bucătărie
  • Asamblarea conform specificațiilor și instrucțiunilor tehnice
  • Asigurarea că toate dimensiunile sunt luate cu precizie și că orice caracteristici speciale sunt notate, cum ar fi priza sau robinetul
  • Pregătirea unui desen tehnic al blaturilor de bucătărie pentru a se asigura că acesta va fi fabricat conform specificațiilor
  • Transportarea blatului de bucătărie la locul de instalare
  • Verificarea ca blatul să se potrivească cu dimensiunile exacte ale zonei unde va fi amplasat
  • Curățarea și pregătirea suprafeței de instalare pentru a asigura că blatul de bucătărie se va așeza corect
  • Verificarea funcționalității și a finisajelor pentru a se asigura că instalarea este finalizată cu succes.

Compania oferă:

  • Angajare oficială;
  • Salariu motivant, achitat la timp;
  • Lucru într-o echipă tânără și foarte dinamică, de succes;

Persoanele cointeresate pot expedia un CV la adresa: hr@venni.md.

Trimite CV

Despre companie

 Misiunea noastră este de a presta servicii la cel mai înalt nivel de calitate si de a furniza material rapid și sigur. Perfectionarea zi cu zi  si orientarea către parteneri sunt principalele noastre obiective.
Consultăm, aplicăm, debităm la standard de ultimă generație în materie de stil, calitate, creativitate și inovație. Tehnologiile moderne de prelucrare a materialului și pregătirea lui pentru asamblarea mobilei la comandă, conferă mai multă siguranță și încredere că produsul final va întrece așteptările.

Oferim materie primă pentru producătorii de mobilă din Republica Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte