Publicat Recent

Account manager (operator comercial / contabil)

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi:

  • comunicarea cu parteneri și clienți și oferirea informațiilor relevante despre produsele comercializate;
  • procesarea corectă și operativă a comenzilor din platforma 1C și pregătirea acestora spre expediere;
  • întocmirea și eliberarea facturilor, conturilor spre pălată;
  • verificarea și procesarea retururilor clienților;
  • te vei asigura în permanență că ai clienți mulțumiți!

Cerinţe:

  • studii superioare în domeniul economic, financiar, marketing;
  • experiența în domeniu este binevenită;
  • cunoașterea fluentă a limbii române și ruse;
  • cunoștințe operare 1.C, Microsoft Office.

Oferim:

  • angajare oficială, salariu competitiv și pachet social complet;
  • program de lucru: Luni – Vineri, de la 8:00 la 17:00;
  • oficiu modern + cantină.

Trimiteți CV-ul dstră la hr@sapico.md sau
Sunați la [vezi telefon]060 435551

Trimite CV

Despre companie

Compania noastră este un producător și distribuitor de top în Republica Moldova în domeniul FMCG și HORECA cu o gamă largă de produse alimentare.

Fiind o afacere de familie, punem accentul pe legături și identitate. În același timp, promovăm valorile morale și dezvoltăm parteneriate pe termen lung. În spatele nostru se află o echipă bine pregătită, fondată în 2001, care se distinge în special prin relația profesională cu partenerii noștri, bazată pe integritate, responsabilitate socială și încredere reciprocă. Ne străduim să atingem excelența și inovația și ne concentrăm toate eforturile pentru a oferi clienților noștri produse de cea mai înaltă calitate.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Maria Drăgan, 46