Publicat Ieri

Office manager

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi:

  • Recepţionarea şi redirectionarea apelurilor telefonice;
  • Gestionarea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei primite/emise;
  • Emiterea ordinelor administrative şi evidenţa lor;
  • Aprovizionarea oficiului cu consumabile, birotică și alte necesare;
  • Întâmpinarea și primirea vizitatorilor;
  • Alte sarcini administrative.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Spirit creativ, disciplinată și responsabilă
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă;
  • Cunoașterea la nivel de utilizator al computerului;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Experiența nu este obligatorie, dar constituie avantaj.

Ce oferim noi:

  • Salariu motivant
  • Grafic de lucru full-time (luni-vineri, 08:30-17:30);
  • Posibilitatea de a-ți manifesta la maxim abilitățile și de a le pune în practică;
  • Lucru intr-un colectiv tânăr, ambitios si profesionist;
  • Libertate de creaţie şi perspectivă în dezvoltare profesională.

Expediați CV-ul la adresa: hr@elit-tehnica.md
Pentru detalii și informații suplimentare apelați:
[vezi telefon]068 168 861
Te aşteptăm în echipa Elit-Tehnica!

Abilități cheie
Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de comunicare Comunicare clară și eficientă Abilități de ascultare Răbdare Lucru în echipa Excel Entuziasm Abilitatea de a învăța rapid Word
Trimite CV

Despre companie

Elit-Tehnica – distribuitor de tehnică agricolă performantă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, Petricani 86