Publicat Recent

Водитель-экспедитор со своим авто грузовое (средняя база) от 13.000 лей / Șofer expeditor cu automobil personal pentru marfă (bază medie) de la 13.000 lei

Informații de bază

Salariu:
13 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

В связи с расширением наша компания открывает конкурс на должность Водителя экспедитора с грузовым авто (средняя база)

Обязанности:

  • перевозка / экспедирование товара (автозапчасти)
  • работа предполагает выезд в регионы

 Требования:

  • обязательно грузовой автомобиль со средней базой не старше 2000 года;

Условия работы:

  • своевременная достойная оплата труда - 13.000 лей (ставка + аренда авто + амортизация = 13.000 лей);
  • переработки оплачиваются дополнительно;
  • официальное трудоустройство, полный cоц. пакет;
  • льготные условия на з/ч и техобслуживание на собственных СТО;

Если вас заинтересовала наша вакансия тогда не ждите, отправляйте свое резюме на адрес: hr@automall.md или звоните нам по номеру [vezi telefon]078309988.

În legătură cu dezvoltarea companiei noastre anunțăm concurs pentru suplinirea funcției de Șofer expeditor cu automobil pentru marfă

Obligațiuni:

  • transportarea / expedierea mărfii (piese auto) ;
  • expedierea se va desfășura în toate regiuniile Republicii Moldova.

 Cerințe:

  • obligatoriu ca automobilul să fie specializat pentru transportarea mărfii, nu mai vechi de anul 2000.

Condiții de muncă:

  • achitarea salariului fără întîrzieri - 13.000 lei (salariul fix+ arenda automobilului+ amortizarea= 13.000 lei);
  • angajare oficială, pachet socila deplin;
  • reduceri la procurarea pieselor auto și la deservirea în cadrul centrelor de reparație auto;

Dacă sunteți cointeresat pentru această funcție noastră vacantă, atunci nu așteptați expediați CV-ul chiar acum,la adresa electronică: hr@automall.md sau apelați numărul de telefon [vezi telefon]078309988.

Trimite CV

Despre companie

Compania AUTO MALL - lider pe piaţa livrării pieselor de schimb pentru autoturisme şi camioane din Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte