Publicat Recent

Экспедитор со своим авто (тип кузова: универсал или хэтчбэк) / Șofer expeditor cu automobil personal (tip universal sau hatchback)

Informații de bază

Salariu:
10 500 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Обязанности:

  • перевозка / экспедирование товара (автозапчасти)
Требования:
  • наличие автомобиля тип кузова Универсал не старше 2000 года белого, светло-серого, красного, черного цвета
Условия работы:
  • своевременная достойная оплата труда;
  • Постоянное повышение заработной платы;
  • официальное трудоустройство, полный cоц. пакет;
  • молодой дружный коллектив;
  • льготные условия на з/ч и техобслуживание на собственных СТО;
  • компенсация топлива.
График работы:

Если вас заинтересовала наша вакансия тогда не ждите, отправляйте свое резюме на адрес: hr@automall.md
или звоните нам по номеру [vezi telefon]078309988

În legătură cu dezvoltarea companiei este anunțat concurs pentru suplinirea funcției de Șofer expeditor cu automobil personal (tip universal sau hatchback)

Obligațiuni:
  • transportarea / expedierea mărfurilor (piese auto) partea
Cerințe:
  • posedarea automobilului personal tip universal anul producerii de la 2000 de culoare albă, sur deschisă, roșie sau neagră;
Condiții de muncă:
  • achitarea salariului fără de întîrzieri;
  • mărirea permanentă a salariului;
  • angajare oficială, pachet socila deplin;
  • colectiv tînăr și prietenos;
  • reduceri la procurarea pieselor auto și la deservirea în cadrul Centrelor de reparație auto;
  • achitarea combustibilului.
Regim de muncă:
Dacă sunteți cointeresat în funcția noastră vacantă, atunci nu așteptați expediați cv-ul chiar acum,la adresa electronică: hr@automall.md sau apelați numărul de telefon [vezi telefon]078309988
Trimite CV

Despre companie

Compania AUTO MALL - lider pe piaţa livrării pieselor de schimb pentru autoturisme şi camioane din Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte