Publicat Recent

Agent de vinzari ingrediente pentru industria de prelucrare a carnii

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Oraș:
Chișinău, Rîșcani

Descrierea poziției vacante

Beneficii oferite:

  • salariu fix  si bonus la indeplinirea targetului de vinzari, min 10000 lei;
  • graficul de lucru, luni –vineri, 8:30-17:30;
  • contract de locatiune automobil 4000 lei net si combustibil;
  • oportunitati de crestere profesionala si in cariera,
  • oficiu amplasat in Chisinau str. Feredeului 12.

Responsabilitatile de baza:

  • Creeaza, mentine si gestioneaza relatiile comerciale cu Clientii;
  • Intocmeste oferta de produse si o negociaza cu Clientii;
  • Preia comenzile de la Client, transmite comenzile către livrare și se asigură că produsele din comandă au ajuns la Client;
  • Ramburseaza creantele;
  • Realizează planul de vânzări personal.

Cerinţe față de candidat:

  • abilități de comunicare și relaționare cu Clienții;
  • automobil
  • studii superioare, preferabil în domeniul industriei alimentare.

Trimiteti CV-ul la adresa de e-mail:
radu.apostol@ingreda.md">radu.apostol@ingreda.md
Telefon de contact: (+373)[vezi telefon]69245805

Trimite CV

Despre companie

Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria) angajează:

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte