Publicat Recent

Agent comercial produse cosmetice/Торговый представитель по косметике

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Bălți, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania ÎCS ”FARMINA” SRL anunţă concurs pentru un loc de muncă vacant în calitate de

Agent comercial produse cosmetice (Chișinău și Bălți)

CERINȚE:

  • сunoașterea limbilor de stat și rusă;
  • abilitatea excelentă de convingere;
  • abilități de negociere și promovare a produsului;
  • cunoștințe de operare PC: 1C, MS;
  • experiență de lucru în calitate de agent comercial sau supervisor – avantaj;
  • automobil propriu – avantaj;
  • responsabil, organizat, comunicabil, rezistență la stress.

RESPONSABILITĂȚI:

  • identificarea și atragerea potenţialilor clienţi;
  • menţinerea relaţiei cu clienţii existenţi;
  • crearea şi distribuirea ofertelor comerciale;
  • prezentarea produselor;
  • negocierea şi semnarea contractelor.

OFERIM:

  • oportunitatea de сreștere profesională și avansare în carieră;
  • program de lucru: 5/2;-  salariu motivant (salariu fix + % din vânzări) se discută la interviu.

Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa: hr@farmina.md, cu specificarea postului pentru care candidează.

Фармацевтическая компания ÎCS «Farmina» SRL находится в поиске кандидата на должность:

Торговый агент по косметике (по Кишиневу и Бельцы)

   ТРЕБОВАНИЯ:

  • знание государственного и русского языков;
  • отличное умение убеждать;
  • навыки ведения переговоров по продвижению продуктов;
  • знание PC:  1С, MS Office;
  • опыт работы торговым представителем или супервайзером – будет преимуществом;
  • наличие авто - будет преимуществом;
  • ответственность, организованность, коммуникабельность, стрессоустойчивость.

ОБЯЗАННОСТИ:

  • выявление и привлечение потенциальных клиентов;
  • поддержание отношений с существующими клиентами;
  • создание и распространение коммерческих предложений;
  • презентация товаров;
  • ведение переговоров и подписание договоров.

ПРЕДЛАГАЕМ:

  • возможность профессионально реализоваться в стабильной развивающейся компании.
  • график работы:5/2;
  • мотивирующая заработная плата (ставка+% с продаж) обсуждается на собеседование.

Заинтересованных лиц просим выслать резюме на e-mail: hr@farmina.md с указанием должности, на которую претендуете.

Trimite CV

Despre companie

Compania FARMINA, fondată în 1995, are ca obiect de activitate înregistrarea, importul, distribuția și promovarea produselor farmaceutice, parafarmaceutice și cosmetice. Clienții noștri sunt farmacii, spitale și supermarketuri. În 2008 compania a început să dezvolte rețeaua de farmacii FARMINA, care în prezent numără 30 de farmacii pe întreg teritoriul Moldovei, fiind unica reţea care oferă reduceri clienţilor atât la produsele cosmetice, cât și la medicamente. FARMINA este distribuitor exclusiv al PHARMACY LABORATORIES S.C., DONG-A ST, precum și deține drepturi exclusive pe teritoriul Moldovei asupra mărcilor FLORESAN ș.a. Compania FARMINA este un partener de încredere, fiind deschisă pentru noi contacte și relații de afaceri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte