Publicat Recent

Social Media Manager

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Marbel Rocks Digital Agency caută Social Media Marketing, iar dacă te regăsești în profilul pe care l-am prezentat mai jos, te rugam să aplici.

Ne dorim ca viitorul membru al echipei noastre să dețină următoarele calități:

  • studii superioare finalizate (preferabil specializarea Marketing);
  • minimum 2 ani experienţă în domeniu;
  • pasiune pentru marketing, perseverență și atenție la detalii, inițiativă și orientare către rezultat;
  • cunoștințe solide de limba engleza scris și vorbit;
  • cunoștinte de Canva, Photoshop reprezintă un avantaj;
  • targetare, setare campanii pe platformele Meta și Google;
  • capacitatea de prioritizare a sarcinilor și respectarea termenelor limită;

Atribuțiile care îi vor reveni viitorului nostru coleg sunt:

  • gestionarea și dezvoltarea conturilor social media alocate;
  • elaborarea strategiei social media pentru conturile alocate;
  • planificarea și implementarea postărilor pentru conturile social media alocate;
  • gestionarea mesajelor și a corespondenței pe canalele de socializare ale companiei;
  • analiza și raportarea bilunară a evoluției canalelor social media alocate;
  • identificarea și analiza oportunităților pentru dezvoltarea prezenței brandurilor alocate în social media;
  • monitorizarea permanentă a pieƫei, a evoluƫiei pieƫei şi a concurenţei în vederea actualizării şi/sau modificării strategiei de comunicare pe canalele social media.

Orar full-time în oficiu din centrul Chișinăului 9:00 - 18:00.

Așteptăm portofoliu Dvs. la adresa de email: natalia@marbel.rocks

Trimite CV

Despre companie

We are dedicated to growing clients online presence using the social media tools that offer the highest ROI. Either pay per click (PPC), SEO or influencer marketing, we are taking a 360 degree approach to analyze clients business and offer the highest converting solutions for them. We shall deliver the website experience our clients company deserves at the most affordable price possible.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte