Publicat Ieri

Contabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 4 ani
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare în contabilitate/finanțe;
  • Experiență de muncă de cel puțin 5 ani;
  • Experiența de lucru cu softul contabil 1C;

Condiții de muncă:

  • Program de lucru full time;
  • Locul de muncă din oficiu situat în centrul orașului
  • Salariu motivant, care se discuta la interviu
  • Un mediu prietenos de lucru cu o echipă multidisciplinară;

Responsabilități:

  • Asigura respectarea legii contabilității la nivel de Firma;
  • Elaborează și implementează sistemul general de evidență contabilă a Firmei;
  • Raportează rezultatele economice ale Firmei;
  • Coordonează activitatea compartimentului contabilitate;

Așteptăm CV-ul dvs la adresa de e-mail: braus.info@gmail.com

Pentru informatii: [vezi telefon]062 049 991

Trimite CV

Despre companie

Companie de constructie din Chisinau

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, Carierei 18A