Publicat Ieri

Lucrător în depozit/Completator Marfă (or. Chişinău, str. Constructorilor nr.1)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Poșta Veche, Râșcani, Stăuceni

Descrierea poziției vacante

Cerinte față de candidați:

  • Cunoasterea limbilor romana si rusa,
  • Persoană aptă pentru munca fizică,
  • Bine organizat, responsabil, punctual.

 Responsabilităţi:

  • Ajută la administrarea stocurilor, intrarile si iesirile de marfa in depozit,
  • Mentine ordinea si curatenia in depozit,
  • Încărcarea, descărcarea mărfii în magazin;
Beneficii:
  • Compania ofera Salariu si alte bonusuri.
  • Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați;
  • Veți avea posibilitatea să activați în compania ce a devenit brand național în distribuția materialelor de construcție;
  • Instruire şi oportunitatea dezvoltarii unei cariere într-o echipă de profesioniști.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: angajare@nanu.md.
Tel.: [vezi telefon]062193193

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Despre companie

NANU este o companie specializată în comercializarea produselor din domeniul construcțiilor și al reparațiilor. Înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial, compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Constructorilor 1