Publicat Recent

Manager Marketing

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Distribuitorul oficial al automobilelor KIA în Moldova (mun. Chișinău, str. Socoleni 18, Poșta Veche) este în căutarea unui Manager marketing.

Cerințe:

  • Experiența de lucru va constitui un avantaj;
  • Studii superioare;
  • Româna, rusa – la perfectie;
  • Cunoștințe de operare PC, MS Office și cunoștințe de bază a redactorilor grafici.

Abilități:

  • creativitate;
  • comunicabilitate;
  • spirit de iniţiativă;

Responsabilități:

  • Planificarea și crearea campaniilor de promovare, evenimente;
  • Managementul conturilor rețelelor de socializare (Facebook / Instagram);
  • Crearea și postarea conținutului;
  • Administrarea site-ului;
  • Crearea, machetelor grafice.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Așteptăm CV-urile dvs. la adresa cont_autoframe@mail.ru">cont_autoframe@mail.ru, cu indicarea postului de muncă pentru care candidați.

Trimite CV

Despre companie

Distribuitorul oficial al automobilelor KIA în Moldova

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte