Publicat Recent

Specialist suport

Informații de bază

Salariu:
9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Doreșți să te dezvolți in domeniul financiar? Devino parte a echipei Creditprime!
NOI OFERIM:

  • Salarizare stabilă și competitivă (până la 9000 mdl)
  • Angajare oficială și pachet social
  • Instruire completă
  • Colectiv tânăr și prietenos
  • Oficiu amplasat pe bd. Dacia (sect. Botanica)
  • Program de munca 5/2 (zile libere flexibele, orele de munca [vezi telefon]9.00-18.00)

Atribuțiile postului:

  • Gestionarea tuturor întrebărilor primite de la clienți
  • Furnizarea informației cu privire la serviciile, tarifele, procedurile și promoțiile companiei
  • Recepționarea, procesarea și soluționarea reclamațiilor, solicitărilor și sesizărilor clienților

Cerințe față de candidați:

  • Cunoașterea limbii române și ruse
  • Cunoștințe bune de operare PC
  • Disciplină, atenție la detalii, abilități de lucru în echipă
  • Abilitatea de a vorbi corect și răspicat, dicție bună

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, transmite CV-ul pe hr-md@eco-fin.eu.

Trimite CV

Despre companie

CreditPrime prezintă o nouă abordare a micro-creditării, care va schimba imaginea creditelor pe termen scurt în fața consumatorilor.
Misiunea noastră este să oferim soluții simple și eficiente celor care au nevoie de ele.
Scopul nostru este să construim o relație de încredere și de durată împreună cu clienții noștri, pentru ca ei să poată apela la serviciile noastre oricând au nevoie.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte