Publicat Recent

Agent/agentă comerț

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Brandul Maicom deja de 14 ani dăruie fericire prin haine comode, având misiunea de a fi cea mai bună marcă de lenjerie din Republica Moldova.

Având pasiunea, disciplina, sârguința, inovațiile și respectul ca valori, angajăm personal pentru funcția vacantă de: Agent/agentă comerț

Activități și responsabilități de bază:

  • identificarea și atragerea noilor clienți;
  • prezentarea și promovarea produselor MAICOM;
  • întocmirea ofertelor comerciale, negocierea, încheierea și menținerea contractelor cu clientii;
  • identificarea nevoilor clienților pentru ofertare
  • întocmirea, actualizarea, îmbunătățirea, expedierea și prezentarea ofertelor de vânzare a produselor maicom către unități de vânzare cu amănuntul, industriale, en-gros și alte instituții
  • participarea activă la planificarea, implementarea și urmărirea realizării planului de vânzări lunar și anual al companiei;
  • cât și altele conform Fișei postului.

Ești candidatul ideal dacă:

  • ai studii superioare și cunoștințe în domeniu;
  • cunoști limba română foarte bine și rusa;
  • abilități de lucru cu Word, Excel, 1C;
  • cunoști bazele logisticii, comerțului și marketing-ului;
  • ai permis de conducere categ.B și vehicul personal (preferabil);
  • ai abilități excelente de comunicare, ești disciplinat/ă, ambițios/oasă și dinamic/ă;

Noi oferim:

  • salariu motivant negociat la interviu, comisioane în dependență de volumele de vânzări;
  • program de muncă 5 zile săptămânal;
  • posibilități de creștere în carieră.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de e- mail: hr@maicom.com  cu indicarea postului pentru care aplică, iar pentru concretizări ne puteți contacta la numărul de telefon: +[vezi telefon]373-78-303-700.

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu !
Prin aplicarea la această poziție, Vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.
Vă așteptăm cu drag în echipa MAICOM !

Trimite CV

Despre companie

    Brandul Maicom deja de mai mult de 10 ani dăruie fericire prin haine comode, având misiunea de a fi cea mai bună marcă de lenjerie din Republica Moldova.

25 magazine în mun.Chișinău și 22 magazine în alte regiuni ale țării vin în întâmpinarea nevoilor cumpărătorilor pentru a-și defini și exprima stilul de viață, personalitatea, pasiunea și interesul  pentru articolele vestimentare de calitate, diversitate și originalitate.

Cultura corporativă MAICOM are următoarele valori:

  • pasiune;
  • disciplină;
  • sârguință;
  • inovații;
  • respect.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Columna 170