Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

MARONINI este espresso premium italian, obținut din boabe de cafea selecte și amestecuri speciale, care iese în evidență prin unicitate, finețe și eleganța sa.

Scooul nostru este să cream un moment unic consumatorului de cafea prin produsele noastre.

Suntem în căutare de un coleg, care să ne creeze imagine companiei noastre, aplică cu un CV iar noi te vom saluta cu Bun venit în echipa noastră.

Cerinte către angajat:

  • Studii superioare (Marketing, management, PR);
  • Minim 1 an experienţă într-un post similar;
  • Cunoaşterea limbilor română, rusă, (engleza constituie un avantaj)
  • Persoană cu gândire deschisă, pozitivă, inventivă, energică;
  • Atenție sporită la detalii și capacitate de organizare;
  • Onestitate, punctualitate.

Responsabilitățile tale vor fi:

  • Analiza pieței
  • Organizarea activităților de PR; menținerea strategiei de comunicare;
  • Coordonare procese privind editarea foto și video.
  • Vei gestiona dezvoltarea profilurilor în rețelele sociale.
  • Să organizezi evenimentele interne și externe ale companiei.

La noi vei găsi:

  • O echipă bună, cu care te vei înțelege super încă din prima zi;
  • Locul în care vii cu drag la muncă;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională;

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul însoțit de o poză, la adresa de e-mail d.ru@maronini.md cu menționarea postului vacant.

Trimite CV

Despre companie

Distribuim cu drag cafea în sectorul profesionist ( Horeca, Office, Vending) acesta fiind și activitatea de bază a companiei. Sântem importatori și distribuitori ale mai multor brănduri italiane. O echipă tânară cu oameni buni și foarte determinați spre rezultat.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, MItropolit Dosoftei 115