Publicat Recent

Manager Achiziții\Aprovizionare

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutare de noi colegi, dacă te regăsești în cerințele de mai jos, aplică cu un CV iar noi te vom saluta cu Bun venit în echipa noastră.

Despre funcția:

  • Să achiziționeze la timp și în cantități suficiente mărfuri și utilaje conform planului de achiziții.

Cerinte către angajat:

  • Studii superioare;
  • Experienta: constituie un avantaj;
  • Cunuașterea calculatorului(Interne, E-mile, Word, Excel);
  • Cunoașterea limbii române, rusă, engleză;
  • Cunoașterea limbii italiene constituie un avantaj;

Responsabilitățile tale vor fi:

  • Găsirea furnizorilor noi și negocierea condițiilor cu cei existenți;
  • Selectarea celor mai bune produse pentru sortiment;
  • Lucrul cu stocul și suplinirea lui;
  • Analiza indicatorilor de performanță și îmbunătățirea lor;

Ce oferim:

  • Salariu fix + Bonusuri de performanță;
  • Contract de munca pe o perioadă nedeterminată;
  • Telefonie corporatistă;
  • Oportunități de dezvoltare personală;
  • Mediu plăcut și profesionist într-o echipă tânără și determinată;

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul însoțit de o poză, la adresa de e-mail d.ru@maronini.md  cu menționarea postului vacant.

Trimite CV

Despre companie

Distribuim cu drag cafea în sectorul profesionist ( Horeca, Office, Vending) acesta fiind și activitatea de bază a companiei. Sântem importatori și distribuitori ale mai multor brănduri italiane. O echipă tânară cu oameni buni și foarte determinați spre rezultat.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, MItropolit Dosoftei 115