Publicat Recent

Event Manager la „Professional Speaker”

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Organizarea și monitorizarea training-urilor și cursurilor din punct de vedere logistic;
  • Contactarea furnizorilor necesari pentru aprovizionare;
  • Contactarea clienților și trimiterea materialelor necesare după curs/training;
  • Pregătirea materialelor de lucru pentru trainer și participanți;
  • Respectarea, bifarea și îmbunătățirea procedurilor de lucru;

Trimite CV-ul în cazul în care:

  • dorești să muncești cu adevărat;
  • să te dezvolți și să crești la cel mai înalt nivel;
  • ești responsabil și proactiv;
  • etica pentru tine este valoare de bază în viață;
  • crezi în visele tale și nu te lași bătut.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare;
  • Cunoașterea limbilor română, engleză și rusă;
  • Responsabilitate și Punctualitate la nivel înalt;
  • Perseverență în atingerea obiectivelor;
  • Orientare spre rezultat;

CV-ul expediați la adresa: contact@speaker.md
Pentru mai multe detalii se discută la interviu sau ne contactați la numărul de telefon [vezi telefon]069009466.

Mai multe detalii despre activitatea noastra o puteți vedea pe: https://speaker.md/ sau pe pagina de FB Professional Speaker.

Trimite CV

Despre companie

Compania oferă servicii de instruiri persoanelor fizice și juridice pe domeniul Dezvoltării Personale și Profesionale (Cursuri de Oratorie pentru Adulți și Copii, Cursuri de Comunicare și Vânzări pentru Companii, Training-uri pe Time Management, Managementul Conflictului, Managementul Emoțional, Management de echipă, etc).

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte