Publicat Recent

Șef de Secție la fabrica de mobila

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
De la 2 ani
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Compania MIRAMOB face parte din grupul de companii TANDEM, are peste 20 ani experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 9 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Cluj-Napoca, Iași, Oradea)

Suntem în căutarea unui Șef de Secție (Secția Semifabricate vopsite), rolul esențial al căruia constă în organizarea producerii mobilei de înaltă calitate și la timp.

Responsabilități-cheie:
  • Gestionează producerea de mobilă și activitățile economice ale producerii;
  • Asigură îndeplinirea la timp a sarcinilor planificate, eliberează la timp produsele de înaltă calitate;
  • Îmbunătățește permanent organizarea producerii, contribuind la prevenirea defectelor și asigurarea calității înalte a produselor, eficientizînd toate tipurile de resurse (creșterea productivității muncii, rentabilitatea producției);
  • Organizează planificarea, contabilizarea, pregătirea la timp a rapoartelor privind activitățile de producere, aplică corect sistemele de salarizare și stimulentele materiale;
  • Asigură funcționarea corectă din punct de vedere tehnic a echipamentelor și a altor mijloace și planifică reparațiile acestora, asigurînd condiții de lucru sigure și sănătoase;
  • Selectează personalul din subordine;
  • Controlează respectarea de către angajați a normelor de securitate și sănătate în muncă, a igienei industriale și a normelor de siguranță împotriva incendiilor;
  • Identifică nevoile angajaților și îi asigură cu echipamente de protecție individuală.
Candidatul de succes:
  • Este profesionist cu experiență de minim 2-3 ani în industria mobilei, cu rezultate demonstrate;
  • Posedă abilități de conducere, comunicare eficientă, cunoștințe tehnice a procesului de producere;
  • Posedă abilități de analiză, planificare, bugetare;
  • Are dezvoltată competența de gîndire strategică,
  • Capabil să lucreze într-un mediu rapid și complex.
Ce oferim:
  • Salariu competitiv, în funcție de experiența candidatului;
  • Bonusuri trimestriale bazate pe performanță;
  • Traininguri de profil;
  • Produsele companiei la preț redus și în rate.
Locatia: Chișinău, sector Ciocana, str. Milescu Spătaru 8/5

Candidații interesați, care s-au regăsit în cele descrise mai sus, rugăm să expedieze CV-ul la adresa hr@tandem.md, cu indicarea titlului “Șef de secție”. Pentru detalii referitoare la postul vacant apelează la [vezi telefon]078057772.
Web: www.tandem.md
Te așteptăm cu drag în echipa TANDEM!
Mult succes!

E-mail: hr@tandem.md
Telefon: [vezi telefon]078057772

Trimite CV

Despre companie

Grupul de companii TANDEM se dezvoltă în Moldova din 2002, în România - din 2015. Astăzi suntem unul dintre cei mai selecți producători de mobilă din Moldova.

Avem experiență în producerea, realizarea și livrarea produselor: mobilier moale, mobilier corp, saltele.

Asortimentul cuprinde peste 500 de tipuri de mobilier, care sunt prezentate în diferite dimensiuni și în diferite culori (mai mult de 100 de culori). Clienții aleg compania noastră pentru designul impresionant, gama de produse în continuă extindere, materiale de înaltă calitate și durabilitate și servicii suplimentare convenabile.

Grupul TANDEM include astăzi: - peste 300 de oameni, 2 fabrici, 1 showroom în Chișinău, 9 showroom-uri în România, un departament de marketing centralizat.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Petricani 15/1, magazin Tandem
Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?