Publicat Recent

Specialist Marketing

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Care sunt responsabilitățile?

  • Crearea strategiilor de marketing
  • Stabilirea obiectivelor și monitorizarea realizării acestora
  • Crearea de conținut calitativ pentru rețelele sociale
  • Dezvoltarea de proiecte și campanii de marketing.
  • Menținerea relației cu clienții și alți colaboratori
  • Planificarea și monitorizarea bugetelor alocate pu marketing.
  • Analiza campaniilor de promovare
  • Dezvoltarea și sporirea  gradului de recunoaștere a brandului RE/MAX și a reputației acestuia
  • Sugestii de creștere a popularității site-ului www.remax.md
  • Monitorizarea imaginii brandului
  • Supravegherea și analizarea preferințelor clienților
  • Optimizarea seo on-page și off-page
  • Obținerea de feedback de la clienți

Ce este important pentru noi?

  • Să fii o persoană foarte creativă
  • Să ai experiență în promovarea online si offline de bunuri sau servicii
  • Să ai abilitatea de a lucra cu editori grafici
  • Să ai capacitate de a exprima coierent mesaje
  • Să ai abilitați de comunicare și relaționare
  • Să fii autodidact
  • Să existe unui background a acțiunilor implementate de tine
  • Să ai experiență în crearea de conținut pentru conturile de social media
  • Să ai capacitați de organizare a evenimentelor
Trimite CV

Despre companie

RE/MAX Total – face parte din rețeaua mondială RE/MAX, liderul numărul 1 pe piața imobiliară globală, cu peste 140 000 de agenți în peste 110 țări, având o experiență de 48 de ani. Dezvoltăm și promovăm rețeaua RE/MAX și în Republica Moldova, prin aplicarea standardelor internaționale și a valorilor RE/MAX – onestitate, profesionalism și etică. Parcurgem un proces selectiv de recrutare a agenților imobiliari și creștem nivelul lor de calificare profesională printr-un program complex de instruire, oferit de Academia RE/MAX.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte