Publicat azi

Manager Vânzări filialele raionale (Bursa Muncii)

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Anenii Noi, Centru, Chișinău, Ialoveni, Strășeni

Descrierea poziției vacante

Bursa Muncii se mărește ca număr de filiale și angajează Manageri vânzări în raioanele: Ialoveni, Strășeni,  Aneninii Noi.
Dacă ești tânăr și dispus pentru ați crea cariera într-o companie de succes, te așteptăm în echipa noastră!

Ce oferim:

  • salariu competitiv și sistem de bonusare atractiv;
  • instruire trimestrială și avansare în carieră;
  • o echipă în continuă dezvoltare, care te va ajuta să te acomodezi în muncă;
  • grafic de lucru: luni - vineri, 09:00 – 17:00, sâmbăta 10:00 – 13:00 (3 ore);
  • alte beneficii suplimentare.

Cerințele noastre:

  • studii superioare absolvite;
  • o bună cunoaștere a limbii române și ruse - la nivel de comunicare;
  • cunoașterea calculatorului (Word, Excel, CRM sau alte programe – beneficiu);
  • atitudine pozitivă, responsabilitate, amabilitate.

Ce responsabilități vei avea:

  • ghidarea clienților în oficiu;
  • acordarea suportului consultativ și informațional;
  • promovarea ofertelor de muncă peste hotare;deservirea calitativă a clienților.

Dacă te regăsești în cele de mai sus, trimite CV-ul tău  cu poza la  hr@asociatia.md sau nu ezita să ne apelezi la numerul [vezi telefon]067432236

Abilități cheie
CRM Învățare continuă Lucru în echipa
Trimite CV

Beneficii

Deplasări de serviciu

Team - building

Acoperire costuri certificări profesionale

Recompensarea loialității

Despre companie

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte