Publicat Ieri

Medic reumatolog (prin cumul) / Врач ревматолог (по совместительству)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Superioare în desfășurare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii universitare + rezidențiat;
- Responsabilitate, punctualitate și socializare.

Responsabilităţile de bază:
- Oferirea consultațiilor pacienților;
- Prescrierea corectă a tratamentului (dupa rezultatele diagnosticului);
- Controlul asupra dinamicii stării pacientului.

Oferta centrului medical:
- Clinica în centrul orașului;
- Grafic de lucru flexibil, este posibil de lucrat prin cumul 1 sau 2 zile în săptămână la alegere 3-4 ore/zi;
- Salariu motivant în creștere;
- Reduceri la serviciile ce le prestăm.

Locul de muncă: Chișinău, Centru
Expediați CV-ul la adresa electronică: prohr.md@gmail.com sau sunaţi la numarul [vezi telefon]069816492

Требования к кандидату:
- Высшее медицинское образование + резидентура;
- Высокий уровень ответственности.

Обязанности:
- Проведение консультации с пациентами;
- Назначение эффективного лечения (по результатам исследований);
- Контроль за динамикой состояния пациента.

Условия работы:
- Клиника в центре города;
- Гибкий график работы, можно работать по совместительству 1 или 2 дня в неделю на выбор по 3-4 часа в день;
- Мотивирующая заработная плата;
- Скидки на услуги клиники.

Место работы: Кишинев, Центр
Высылайте свое CV на электронную почту prohr.md@gmail.com или звоните по номеру [vezi telefon]069816492

Trimite CV

Despre companie

Compania oferă servicii medicale în domeniul dietologiei, kinetoterapie și cosmetologie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte