Publicat Recent

Muncitoare auxiliară la lucrul manual

Informații de bază

Salariu:
de la 6 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Buiucani, Centru, Chișinău, Poșta Veche, Sculeni

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Tăierea surplusurilor
  • Aplicarea panglicilor și șiretelor
  • Însemnarea buzunarelor etc.
  • Îndeplinirea calitativă și operativă a sarcinilor primite

Cerințe:

  • preferabil cu experiență în domeniu;
  • seriozitate, responsabilitate, punctualitate, atenție.

Noi oferim:

  • condiții moderne de muncă în mun.Chișinău, str.Columna 170 (pe teritoriul Parcului Industrial TRACOM), acces ușor cu transport public din orice zonă a orașului;
  • salariu motivant [vezi telefon]5000-8000 lei brut;
  • angajare oficială cu pachet social;
  • program de muncă [vezi telefon]08.00-17.00, 5 zile săptămânal, luni-vineri, pauza de masă [vezi telefon]12.00-13.00;
  • posibilități de creștere în carieră.

Persoanele interesate sunt invitate să ne contacteze la numărul de telefon: [vezi telefon]078303700.

Trimite CV

Despre companie

    Brandul Maicom deja de mai mult de 10 ani dăruie fericire prin haine comode, având misiunea de a fi cea mai bună marcă de lenjerie din Republica Moldova.

25 magazine în mun.Chișinău și 22 magazine în alte regiuni ale țării vin în întâmpinarea nevoilor cumpărătorilor pentru a-și defini și exprima stilul de viață, personalitatea, pasiunea și interesul  pentru articolele vestimentare de calitate, diversitate și originalitate.

Cultura corporativă MAICOM are următoarele valori:

  • pasiune;
  • disciplină;
  • sârguință;
  • inovații;
  • respect.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Columna 170