Publicat Ieri

Casier superior , Sector Botanica, str. Arborilor 21

Informații de bază

Salariu:
7 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Fourchette- M  sector Botanica, Arborilor 21

Cerințe: responsabil, punctual, loial
Condiții de muncă: decente, birou separat
Responsabilități: sa gestioneze si sa monitorizeze activitatea si disciplina angajatilor din subordine

Abilități cheie
Vânzări Productivitate și organizare Lucru în echipa Analiza comportamentului consumatorilor Abilitatea de a învăța rapid Abilități de comunicare Abilități de documentare / păstrarea evidenței
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Zonă de recreere

Uniformă

Asigurare medicală privată

Daruri pentru diferite ocazii

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

„Fourchette” este o reţea de magazine de cumpărături pentru întreaga familie, care a venit în slujba clientului din Moldova in 2006. Compania introduce permanent cele mai înalte standarde de deservire, tinzînd mereu spre confortul maxim la efectuarea cumpărăturii.
    Astăzi reţeaua constă din 20 de magazine pe întregul teritoriu  Republicii Moldova, fiind una dintre cele mai cunoscute mărci.
    Cele 20 magazine la moment ( Chișinău - 16 ,  Bălţi - 2,  Edineţ - 1, 1 Soroca - 1, 1 Comrat - 1 , Cahul -1) Rețeaua celor 20 de magazine Fourchette în toată țara cu peste  1 milion de cumpărături lunar, este în căutare de noi angajați.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte