Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Buiucani, Centru, Chișinău, Durlești, Sculeni

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • O persoana iubitoare de copii, responsabila, organizata si energica.
  • Experienta de lucru in domeniul educatiei timpurii si/sau primare
  • Cunoasterea limbii romane, engleze un avantaj

Condiții de muncă:

  • Conditii moderne si confortabile, echipa tanara.
  • Pana la 10 copiii in grup.
  • Salariu motivant de la 8000 lei
    Responsabilități:
  • A-si asuma raspunderea pentru viata si sanatatea copiilor
  • A desfasura activitati interesante si conform obiectivelor
Trimite CV

Despre companie

Centrul Educational Little Angels este destinat copiilor de la 2 -11 ani.

Accent se pune pe studierea limbii engleze.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte