Publicat Recent

Electrogazosudor

Informații de bază

Salariu:
de la 11 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Anenii Noi

Descrierea poziției vacante

Cerințe: comunicare,constiinciozitate,lucru in echipa,indeplinirea sarcinilor
Condiții de muncă: transport gratis,alimentatie gratis
Responsabilități: să posede un volum suficient de cunoştinţe teoretice (privind proprietăţile fizice, mecanice şi chimice ale   materialelor, cerinţele către calitatea materialelor folosite pentru executarea lucrărilor de sudare), să cunoască şi să utilizeze corect   sculele, dispozitivele, accesoriile, echipamentul şi utilajul folosite în procesul de realizare a lucrărilor, să aibă deprinderi şi tehnici   formate de executare a operaţiilor de lucru.

Nr. de contact: [vezi telefon]062033447 - Alina

e-mail: sigiliuluxhr@gmail.com

Trimite CV

Despre companie

SRL Sigiliu-Lux este o intreprindere ce activeaza din anul 2001 in domeniul extragerii substantelor minerale utile si fabricarii caramizii.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Anenii Noi, s.Chirca, r.Anenii Noi