Publicat Recent

Cusător - Mon Petit Coeur - hăinuțe pentru copii

Informații de bază

Salariu:
de la 9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Echipa Mon Petit Coeur, este în căutare de cusător / cusătoare, într-un colectiv prietenos și o ambianță plăcută

Cerințe:

  • experiență în domeniu de minim 3 ani;
  • studii de specialite (constituie un avantaj) ;
  • atenție, responsabilitate;

Condiții de muncă:

  • Regim de lucru:
         Full Time 8h: 8:30 - 17:00 (luni- vineri)
         Part Time: 4h, 6h   flexibil (luni- vineri)
  • Pachet social inclus;
  • Colectiv prietenos si pozitiv;
  • Utilaje performant și ambianță plăcută

Responsabilități:

  • coaserea articolelor cap-coadă;
  • calitate execuției.

Telefon: [vezi telefon]067646524

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant