Publicat Recent

Inginer tehnician (deservire) case de marcat

Informații de bază

Salariu:
12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cele mai valoroase bogății ale omului sunt experiența și cunoștințele acumulate.
Dacă îti plac provocările și îți dorești o dezvoltare profesională, Vino și Tu și descoperă o lume nouă în echipa noastră cu numele Global Store, care numără peste 300 de persoane și mai mult de 19 ani, cu o experiență vastă în import, distribuție și vânzări retail de produse nealimentare în cele 7 magazine pentru Casa și Familia Ta!
La noi poți munci într-o ambianță plăcută, în birouri moderne dotate cu de toate pentru dezvoltarea ta, alături de oameni frumoși și prietenoși.
“Să creezi o echipă este un început, Să muncești împreună este un progres, Să rămâi împreună este un succces”.

Îţi doreşti să faci parte dintr-o echipă tînără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal?
Atunci aplică CV tău pentru postul vacant de Inginer tehnician (deservire) case de marcat.

Responsabilități:

  • Instalări, evaluări tehnice;
  • Întreținerea tehnici de birou și a echipamentelor POS în magazine;
  • Verificări periodice, intervenții corective pentru echipamentul instalat.

Cerințe:

  • Studii în domeniul tehnic, telecomunicații;
  • Experiență în Service echipamente POS și calculatoare;
  • Cunoștințe în programul 1C;
  • Capacitate de lucru în echipă;
  • Limba engleză constituie un avantaj;
  • Punctual, responsabil;
  • Carnet de conducere categoria B.

Oferta și beneficii:

  • Angajare oficială cu întreg pachet social
  • Salariu: 12000 lei
  • Tichete de masă – 60 lei/zi
  • Card de reducere de 15%, pentru cumpărături la Global Store
  • Prime oferite de sărbători
  • Oportunități de dezvoltare personală și de promovare
  • Lucru preponderent de la birou, cu ieșiri teritoriu.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de e-mail: cv_hr@grossell.com, cu indicarea postului pentru care aplică, sau ne puteti contacta la numarul de telefon:
 (+373) [vezi telefon]78 770 461 / (+373) [vezi telefon]78 770 616.

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

Despre companie

Dorința, ambiția, încrederea - caracteristici, care definesc succesul Global Store!

Compania  “Global Store” SRL a fost fondată în anul 2017, cu personal, în număr de 44 de angajați, având la bază ca pilon compania “Vicprim-Plus” SRL, care a pus temelia unei activități comerciale în domeniul importului, vânzărilor Angro si a unui mare sortiment de larg consum. În prezent Global Store a reușit să apară pe plan național ca un brand authentic si recunoscut, să formeze o echipă tânără, dar totodată ambitioasă, crescând cu un număr de peste 300 de angajați. De asemenea, compania s-a lansat și în vânzările Retail, actualmente rețeaua de magazine, cuprinzând 7 magazine, cu numele “Global Store”.

În magazinele noastre găsești un larg sortiment de mărfuri, pentru casă si familie, întrunite în 16 categorii de marfuri, cu peste 40 mii de articole.

Viziunea strategică a Companiei Global Store este extinderea afacerii, cu un număr mare de magazine, atât pe întreg teritoriu țării cât și înafara ei...

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, c. Truseni, Calea Iesilor 28/2