Publicat Recent

Multimedia Motion Designer / Video Editor

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Alăturându-se unei echipe diverse și pasionate, această funcție oferă o oportunitate fantastică de creștere a carierei prin lucrul la jocuri mobile ocazionale și introducerea acestora pe piața mobilă. Am dezvoltat și lansat o serie de proiecte de succes în spațiul de jocuri online și avem misiunea de a consolida echipa noastră de producție creativă.

Căutăm un designer multimedia (Multimedia Motion Designer) care să ajute la crearea de reclame video captivante pe o multitudine de canale (în primul rând rețele sociale) care să contribuie la construirea mărcii clientului nostru și la creșterea vânzărilor. Utilizați abilitățile creative și de organizare pentru a produce materiale de marketing și comunicare video eficiente și atente pentru nevoile companiei, atât pentru utilizări interne cât și externe.

Responsabilități:

  • Abilitatea de a lucra cu echipa de marketing pentru a crea animații convingătoare pentru utilizare în campanii de marketing digital
  • Sarcini generale de proiectare grafică și video
  • Editare avansată și design audio
  • Abilitatea de a oferi suport tehnic pentru eforturile legate de videoclipuri
  • Abilitatea de a lucra eficient pentru a obține rezultatul final
  • Abilitatea de a colabora cu echipa de creație pentru a oferi informații și pentru a ajuta la realizarea de noi planuri creative
  • Implementarea celor mai bune practici, îmbunătățirea continuă și furnizarea de recomandări pentru inovații

Abilitati cerute:

  • Experiență în Adobe Creative Suite (Premiere, Photoshop și After Effects)
  • Experiență în editarea fișierelor media și schimbarea rapidă a conținutului video high-end
  • Atentie excelenta la detalii
  • Etică proactivă în muncă
  • Un portofoliu puternic de design digital ar fi benefic.

Vă oferim cel mai competitiv pachet de beneficii, inclusiv:

  • Salariu generos, bonusuri
  • Proiecte provocatoare
  • Program de lucru flexibil
  • Parcare
  • Diversitate de fructe proaspete și gustări la alegere
  • Mediu de lucru unic deschis într-o companie internațională

Aceasta este o mare oportunitate de a te alătura echipei noastre. Lucrăm doar cu oameni motivați, energici, multitalentați și, mai presus de toate, dispuși să realizeze mai mult.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa hr@plummygames.com

Vom contacta doar cei care corespund acestei liste scurte.

Trimite CV

Despre companie

Welcome to Plummy Games!

We create unique gaming experiences to deliver our players' the most high-end and joyful entertainment.

The PLUMMY team lives by the spirit of unity and a burning desire to bring joyful innovations and enjoyable experiences to our players. Our goal is to provide them with comfort, calmness, and sincere fun!

As a team of highly motivated specialists and obsessive innovators, we produce engaging high-end games to provide our players with that sweet taste of joy!

We leverage data-driven development, keeping the team close to developers in a hands-on manner to achieve the best results. This data-driven development is one of our key points in creating awesome games.

Our player-focused products are highly inspired by our loyal and passionate community. They are our best source of magic.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, bd.Moscova 21