Publicat Recent

Social Media Manager

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Prezența pe rețele de socializare a companiei Docs Consult este vitală pentru noi.

Acum suntem în căutarea persoanei care va coordona comunicarea companiei în Social Media.
Abilități:

  • Persoană activă, cu un potențial creativ, perseverență, atenție la detalii;
  • Cunoașterea limbii române/ruse (engleza prezintă un avantaj);
  • Cunoașterea utilizării aplicațiilor de editare video și poze.
  • Cunoașterea la nivel Responsabilitățile tale vor fi:
  • Gestionarea organică a strategiei Social Media,
  • Creare și raportarea Moodboard-urilor pentru rețele de socializare;
  • Analiza și monitorizarea concurenței în raport cu contentul postat și activitățile în mediul online.
  • Planificarea și postare a conținutului pe rețelele de comunicare în conformitate cu planul de postări;
  • Gestionarea procesului de producție foto-video;
  • Gestionarea parteneriatelor cu Influencerii și colaborări;
  • Raportarea activității pe toate rețelele de comunicare;
  • Cooperare cu colegii din departamentul de marketing și alte departamente

Oferim:

  • Grafic de lucru 09:00 - 17:00
  • Training-uri la partenerii noștri pentru dezvoltarea abilităților
  • Salariu cu perspectivă de creștere, în dependență de abilitățile demonstrate.

Dacă te-ai regăsit în acest job sau ești interesat transmite-ne un CV cu menționarea postului de muncă dorit la adresa de email: office@docsconsult.md
Pentru mai multe detalii sună-ne: [vezi telefon]078880777

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?