Publicat  30 Noiembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Contabil-Șef (Part time), oficiul în Măgdăcești

ISP INTER SRL Măgdăcești Part Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part Time
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 3 ani
Oraș:
Măgdăcești
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Ținerea evidenței contabile a companiei;
  • Operarea zilnică a facturilor fiscale;
  • Evidența documentelor primare;
  • Inventarierea periodică a mărfurilor;
  • Calcularea salariilor angajaților (până la 5 angajați).

Cerințe:

  • Studii superioare contabile;
  • Experienţă în calitate de Contabil-șef (comerț) minim 3 ani;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă;
  • Cunoștinte operare PC (MS Office, 1C);
  • Cunoașterea obligatorie a reglementărilor naționale din domeniu (SNC, Legea Contabilității, Cod Fiscal etc.)
  • Persoană ordonată, activă, punctuală, responsabilă, onestă;
  • Atitudine și devotament față de companie.

Beneficii:

  • Angajare oficială. Pachet social complet;
  • Grafic de lucru luni-vineri (4 ore/zi);
  • Salariu motivant achitat la timp;
  • Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;
  • Condiții confortabile de muncă.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: office.ispinter@gmail.com.

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații selectați vor fi contactați pentru un interviu.

Compania ISP Inter SRL este distribuitor oficial în Republica Moldova al producătorului italian GOLDONI și al companiei spaniole INDUSTRIAS DAVID- lider european în producerea tehnicii agricole specializate pentru vii și livezi.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Magdacesti
Număr de contact:
+37369847771
office.ispinter@gmail.com