Publicat Recent

ucenic operator utilaj tipografic / ученик оператора (машиниста) полиграфического оборудования

Informații de bază

Salariu:
de la 3 500 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • abilitate de a învăța repede, înțelegerea lucrului mecanismelor și a proceselor tipografice

Condiții de muncă: 8 ore/zi, luni-vineri
Responsabilități:

  • învățarea procesului de lucru la mașini tipografice cu perspectiva de angajare în calitate de operator(mașinist) principal
  • Încărcarea mesei de alimentare a mașinii cu materiale, participarea în setarea parametrilor de lucru a mașinii, supravegherea procesului, descărcarea mesei de recepție, curățarea și lubrifierea mașinii
Trimite CV

Despre companie

Firma editorial-poligrafică „Baştina-RADOG” srl este prezentă pe piaţa serviciilor poligrafice din 20 iunie 1990.  Produce un sortiment larg de produse tipografice la comandă: etichete, ambalaje din hârtie și carton, calendare, broșuri, formulare și multe altele.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte