Publicat Recent

Operator introducere, validare şi prelucrare date

Informații de bază

Salariu:
de la 2 860 RON
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Galați, România

Descrierea poziției vacante

A N U N Ţ

privind organizare concurs pentru ocuparea unui post de operator introducere, validare şi prelucrare date.

Universitatea “Danubius” din Galaţi anunţă scoaterea la concurs a unui post de operator introducere, validare şi prelucrare date.

Condiţii de participare la concurs:

  • studii medii;
  • vechime în muncă - 3 ani (minim);
  • cunoştinţe financiare-contabile;
  • amabilitate, aptitudini de a relaționa cu publicul;
  • disponibilitate, adaptabilitate, capacitate organizatorică și de lucru în echipă;
  • cunoştinţe de operare pe calculator: Sisteme de operare (operare Windows), Office (WORD, EXCEL, Internet).

ATRIBUȚII PRINCIPALE:

  • efectuarea, încasarea de plăţi si înregistrarea zilnică a operaţiunilor de încasări (lei sau valută) în UMS;
  • evidență documente;
  • introducere date în programul informatic, privind taxele de scolarizare;
  • orice alte activități care țin de suportul operațional și administrativ al activității cadrul departamentului financiar-contabil.

Actele necesare  înscrierii la concurs:

  • copie a actului de identitate;
  • curriculum vitae;
  • copii ale actelor de stare civilă (certificat de naştere, certificat de căsătorie, dacă e cazul);
  • copii ale diplomelor de studii şi a altor acte care atestă efectuarea unor specializări, calificări, etc;
  • copia carnetului de muncă, sau adeverinţă care să ateste vechimea în muncă, în meserie şi/sau în specialitatea studiilor;

CONCURSUL CONSTĂ ÎN : TEST OPERARE PC + INTERVIU.

Dosarele de concurs se depun la Departamentul  Resurse Umane, până la data de [vezi telefon]28.11.2022, între orele 8.00- 16.00, de luni până vineri, precum şi online la adresa de e-mail hr@univ-danubius.ro">hr@univ-danubius.ro.

Persoanele selectate să participe la concurs vor prezenta, înainte de data concursului, actele în original în vederea verificării conformităţii copiilor.

Informaţii suplimentare se pot obţine pe site-ul Universităţii “Danubius” din Galaţi: [vezi telefon]1668755612993000&usg=AOvVaw2C70Id6aElUKMypI_TiRCi">https://univ-danubius.ro/news/anunt-privind-organizare-concurs-pentru-ocuparea-unui-post-de-operator-introducere-validare-si-prelucrare-date.

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Galați, Bulevardul Galati nr. 3