Informații de bază

Salariu:
de la 16 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Angajăm Jurist

  • Ce oferim noi?
  • Grafic L-V 09:00-18:00; Salariu motivant (pachet social deplin);
  • Dezvoltare profesională;
  • Colectiv prietenos și atmosferă plăcută la locul de muncă;
  • O echipă prietenoasă și un mediu de lucru plăcut,

Ce este nevoie pentru aceasta?

  • Studii superioare juridice;
  • Cunoștințe în legislația muncii si drept economic;
  • Experiență de lucru de cel puțin 2 ani;
  • Responsabilitate, profesionalism, inițiativă;
  • Comunicabilitate, diligență.

Atribuții

  • Întocmirea contractelor și asistența tranzacțiilor;
  • Gestionarea documentelor interne;
  • Întocmirea licențelor și a reclamațiilor;
  • Reprezentarea intereselor organizației în instanță..etc.

E-mail : lalelitamarket@gmail.com

Trimite CV

Despre companie

La Lelița Market este un Concept de EComerce Inovator de tip ProfitShare care interconectează Afacerile din mediul Online și OFFline pentru a se Conecta mai ușor cu Clienții de prtutindeni în scopul oferirii Produselor/Serviciilor de Calitate la Prețuri Accesibile pentru Consumatorul Final.

Accesând Platforma La Lelița Market sau Aplicațiile Conexe, indiferent că sunteți Importator, Vânzător, Prestator, Curier sau Consumator, veți obține o mulțime de Avantaje și Beneficii dincolo de orice Imaginație posibilă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte