Publicat Ieri

Manager relații cu instituțiile publice

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Centrul Multifuncțional de Documente „EMIGRARE.MD”, cu experiență de activitate ce depășește 16 ani, este în căutare specialistului responsabil de relații cu insituțiile publice.
Activitatea noastră este axată pe prestare serviciilor juridice complexe, ce presupune colaborare cu partenerii și instituțiile de stat.
Mai multe detalii despre istoria și activitatea Centrului Multifuncțional de Documente „EMIGRARE.MD” puteți vedea, accesînd pagina web: https://emigrare.md/

Fiind alături de noi veți beneficia de:

  • salariul competitiv
  • oficiul în centrul orașului: mun. Chișinău, str. Grigore Ureche, nr. 14
  • călătorii cu toată echipa, din contul companiei
  • cadouri de sărbători, inclusiv pentru copii și evenimente corporative
  • bibliotecă corporativă
  • automobil de serviciu sau compensarea cheltuielelor de transport
  • Grafic de muncă stabil : Luni - Vineri, 09:00 – 18:00

Responsabilități:

  • organizarea circuitului documentar între companie, parteneri și instituțiile de stat
  • reprezentarea intereselor companiei în colaborare cu partenerii și instituțiile de stat
  • pregătirea materialelor necesare pentru completarea dosarului
  • executarea calitativă și timpurie a indicațiilor conducătorilor ierarhic superiori

! Funcția presupune deplasări de serviciu în localitățile Republicii Moldova.

Te învităm să aplici pentru această funcție dacă:

  • ai studii superioare finalizate în domeniul juridic
  • cunoști limba română și limba rusă, fluent
  • deții permis de conducere categoria B și automobil personal (constituie un avantaj)
  • ai experiență în domeniu minim 1 an (constituie un avantaj)
  • ești  dornic să înveți lucruri noi și primești plăcere de a lucra în echipă
Trimite CV

Despre companie

Centrul Multifuncțional de Documente „Emigrare.md” a fost înființat în anul 2008.
     Compania este specializată în furnizarea unei game largi de servicii juridice din domeniul cetățeniilor României, a Republicii Moldova, precum și permisele de rezidență pe teritoriul Republicii Moldova.
    Ne mîndrim de rezultatele obținute și aprecierea publicului, manifestat față de noi în nominația „Cele mai recunoscute de publicul mărci din domeniul prestării serviciilor juridice”, unde deja 2 ani, consecutiv, Centrul multifuncțional de documente „Emigrare.md ” obține trofeul „Notorium” și locul I.
  Suntem siguri că rezultatele rezultatele obținute astăzi sunt doar primii pași spre succes, iar  în viitorul apropiat vom realiza și mai multe fapte frumoase.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Grigore Ureche 14