Publicat Recent

Promoter

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • fire comunicabilă, îndrăzneață
  • îți place să interacționezi cu oameni noi
  • poți convinge oamenii cu ușurință
  • cunoașterea limbii române și ruse;
  • experiența în domeniu este binevenită;
  • atitudine proactivă;
  • aspect exterior îngrijit;
  • responsabilitate și punctualitate

Responsabilități:

  • Distribuirea materialelor publicitare și informative în teritoriu;
  • Informarea potențialilor clienți despre serviciile companiei;
  • Atragerea eficientă a acestora.

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la [vezi telefon]0684 64 647

Trimite CV

Despre companie

Grupul Vinaria din Vale este unul dintre cei mai proeminenți jucători din domeniul viti-vinicol al Moldovei, cu branduri importante la nivel național și internațional, deținând exporturi în țări precum: Canada, China, Japonia, Belorusia, Polonia, Elveția, Mexico, Germania, și desigur piață locală –Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte