Publicat Recent

Manager asigurări

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Buiucani, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Stabilirea şi întreţinerea relaţiilor cu clienţii din portofoliu;
  • Administrarea si gestionarea contractelor de asigurare;
  • Redactarea, emiterea si transmiterea documentelor catre
     asiguratori (polite, borderouri, etc);
  • Negocierea in numele clientilor a ofertelor de asigurare;

Esti potrivit pentru aceasta pozitie:

  • Este foarte important pentru tine sa oferi un nivel de servicii ridicat clientilor (interni si externi);
  • Ai foarte bune abilitati de comunicare, esti empatic si atent la nevoile clientilor si ale colegilor;
  • Esti o persoana foarte organizata si stii sa iti prioritizezi task-urile;
  • Poti sa lucrezi in paralel la mai multe proiecte;
  • Te adaptezi si rezolvi rapid situatii neprevazute;
  • Ai cunostinte foarte bune de operare calculator MS Office;

Condiții de muncă:

  • Mediu de lucru placut, dinamic si motivant;
  • Posibilitatea de a participa la cursuri de formare profesionala;
  • Pachet salarial atractiv, cu sistem de bonusare in functie de performanta.
Trimite CV

Despre companie

B.A.R Safety Broker SRL este o companie de brokeraj în asigurări cu capital privat 100% si cu o experienta in acest domeniu dobandita incepand cu anul 2005 în Romania și cu 2013 în Republica Moldova.
Suntem cel mai mare broker de asigurare independent cu capital privat ce operează în România şi în Republica Moldova

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Ioana Radu 21