Publicat Recent

Șef departament Marketing / Руководитель отдела Маркетинга

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 5 ani
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Мы предлагаем:

  • много сложных и интересных проектов;
  • возможность профессионально развиваться в одной из крупнейших компаний Молдовы;

Чем вы будете заниматься:

  • стратегическое и операционное планирование маркетинговой деятельности компании (офлайн и онлайн);
  • обеспечение качественного и своевременного проведения маркетинговых и рекламных кампаний. Разработка и внедрение мероприятий для увеличения продаж, повышения лояльности клиентов и имиджа бренда;
  • проведение маркетинговых исследований: определение уровня лояльности и удовлетворённости клиентов, анализ конкурентной среды, мониторинг и оценка стратегий продвижения конкурентов;
  • формирование и контроль визуального имиджа бренда;
  • руководство активно-развивающейся командой отдела маркетинга.

От вас потребуется:

  • высшее образование и дополнительные курсы в области маркетинга;
  • опыт работы в маркетинге от 5 лет;
  • опыт управления командой;
  • знание русского и румынского языков;

Мы ждём:

  • активного, живого, открытого, рискованного кандидата, который оперативно реагирует на изменения и всегда в курсе всех тенденций в маркетинге;
  • инициативность, способность находить нестандартные решения;
  • человека, с развитым чувством вкуса и навыком насмотренности;
  • руководителя, который грамотно распределяет задачи и добивается результатов.

Ждём ваши CV по адресу hr@numina.md
По возникшим вопросам звоните на номер [vezi telefon]069667993 по будням с 9:00 до 18:00.

Compania oferă:

  • Proiecte complicate și interesante;
  • Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist;
  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;

Care vor fi atribuțiile și responsabilitățile Dvs.?

  • Planificarea strategică și operațională a activităților de marketing din cadrul Companiei (offline şi online);
  • Asigurarea campaniilor de publicitate și marketing de înaltă calitatea și în timp util;
  • Dezvoltarea și implementarea acțiunilor pentru majorarea vânzărilor, creșterea loialității clienților și a imaginii brand-ului;
  • Dezvoltarea canalelor existente și căutarea de noi canale de comunicare cu publicul-țintă;
  • Efectuarea studiilor de marketing: determinarea nivelului de fidelitate și satisfacție a clienților, analiza mediului concurențial, monitorizarea și evaluarea strategiilor de promovare ale acestora;
  • Coordonarea întregului proces de creare și formare a imaginii vizuale a brandului;
  • Gestionarea unei echipe de marketing active și în creștere.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare și instruiri adiționale în marketing;
  • Experiență în domeniul de marketing de cel puțin 5 ani;
  • Experiență în gestionarea echipei;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;

Vă așteptăm în echipa noastră, dacă sunteți o persoană:

  • Activ/ă și energic/ă, deschis/ă și predispusă la riscuri, care răspunde prompt la schimbări şi este mereu la curent cu toate tendințele din marketing;
  • Cu inițiativă, capabilă să găsească soluții non-standard;
  • Cu gust estetic bine dezvoltat și cu spirit de observație;
  • Un manager care distribuie competent sarcinile și este orientat către rezultat.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: hr@numina.md
Detalii la numărul de telefon [vezi telefon]069667993 luni-vineri 9:00-18:00

Trimite CV

Despre companie

“Numina” SRL - compania cu o istorie de 25 de ani pe piața moldovenească. Suntem lider în vânzarea de tapete, lustre, dispozitive de iluminat, feronerie și materiale pentru producerea mobilei. Noi oferim o gamă largă de servicii pentru producerea mobilei. Din 2017, dezvoltăm activ direcția auto - Numina Refinish. Suntem siguri de calitatea produselor pe care le comercializăm, suntem capabili să construim parteneriate de lungă durată cu clienții.

Angajații noștri – valoarea de bază a companiei, principalul factor de succes care ne asigură competitivitatea. Formăm o echipă de profesioniști, ne îngrijim continuu de dezvoltarea personalului nostru, oferim oportunități egale de dezvoltare și creștere profesională.
“Numina” SRL — это компания с 25 летней историей на рынке Молдовы. Мы являемся лидером по продаже обоев и освещения, фурнитуры и плитных материалов, а также предоставляем широкий спектр услуг для производства мебели. С 2017 года мы активно развиваем автонаправление - Numina Refinish. Мы уверены в качестве продуктов, которые продaём, и умеем выстраивать долгосрочные партнёрские отношения с клиентами.
Наши сотрудники — основная ценность компании и главный фактор успеха, обеспечивающий нашу конкурентоспособность. Мы формируем команду профессионалов, непрерывно заботимся о повышении квалификации сотрудников, а также предоставляем равные возможности для профессионального и карьерного роста.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?