Publicat Recent

Electrician industrial (Olanda), 14 EUR net/oră+cazare

Informații de bază

Salariu:
de la 2 240 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
De la 2 ani
Oraș:
În străinătate, Olanda

Descrierea poziției vacante

Vei beneficia de:

  • un salariu de 14,00 EUR net / oră;
  • cazare asigurată și plătită de firma angajatoare, inclusiv cheltuielile de întreținere
  • contract de muncă încheiat direct cu angajatorul olandez​;
  • contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe, fără clauze abuzive;
  • posibilitate de a primi un avans după 40 ore lucrate;
  • dreptul la concediu;
  • un bonus de min. 25% pentru orele suplimentare;

Atribuțiile postului:

  • instalarea de panouri de distribuție, întrerupătoare de circuit, prize și alte dispozitive electrice;
  • repararea și recondiționarea instalațiilor electrice;
  • executarea lucrărilor de întreținere planificate la echipamentele aflate în dotarea secțiilor;
  • cablarea prin tuburi fixe și flexibile;
  • alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

Cerințele postului:

  • cunoștințe de limba engleză – la nivel conversațional;
  • experiență în domeniu;
  • certificat VCA și BSN valabil – avantaj;
  • certificat NEN 3140 – avantaj;
  • permis de conducere categoria B;
  • seriozitate și punctualitate din partea candidaților;

Vrei un job?

Contactează-ne la unul din numerele de telefon: [vezi telefon]0771 236 319[vezi telefon]0770 344 966 sau [vezi telefon]0773 787 443

Lasă-ne mai jos datele tale de contact, iar noi vom lua legătura cu tine în cel mai scurt timp.

Te asigurăm că serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!

Despre companie

SILVERHAND este o agenție multinațională de recrutare și consiliere în carieră cu sediul principal în localitatea Poznan, din Polonia. Primul punct de lucru din România a fost deschis în anul 2014 și se află în Timișoara, primul oraș liber al țării noastre.

Colaborăm cu angajatori din  Germania, Austria, Olanda, Islanda, Belgia, Norvegia, Irlanda. Silverhand este cea mai ușoară cale pentru a găsi un job sigur și stabil în Europa.

Serviciile noastre sunt și vor rămâne mereu gratuite!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte