Publicat Recent

Agent vânzări, Cimișlia

Informații de bază

Salariu:
7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Oraș:
Cimișlia

Descrierea poziției vacante

Candidatul ideal

  • bune abilități de comunicare
  • studii tehnice și cunoștințe în domeniul pieselor auto
  • cunoscător al programelor de identificare piese auto
  • cunoștințe de operare PC
  • experiență în vânzări
  • bune abilități de comunicare și negociere
  • capacitate de planificare, organizare și de luare a deciziilor
  • dorința de a învăța metode noi de lucru și de a lucra în echipă
  • persoană responsabilă, organizată, dinamică

Descrierea jobului

  • Prosperarea și dezvoltarea bazei de date de clienți prin contacte și întâlniri, prin vânzări active în conformitate cu nevoile clienților și cu strategia companiei;
  • Îndeplinirea planului de vânzări lunare;
  • Menținerea relațiilor cu clienții existenți;
  • Prezentarea către client/potențial client, în mod professional, a produselor și serviciilor companiei.

Condiții:

  • Angajare oficială din prima zi de muncă;
  • Pachet social deplin;
  • Salariu de la 7000 LEI + bonus, achitat fără întârzieri;
  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Mașină de serviciu.

Pentru detalii suplimentare și dacă manifestați interes pentru acest job, aplicați chiar acum sau trimiteți CV-ul dvs.

Trimite CV

Despre companie

PESTE UN SFERT DE SECOL DE EXPERIENTA IN DOMENIUL AUTO
AD Auto Total s-a nascut din pasiune si dedicatie pentru domeniul auto. Din prima clipa, am ales sa ne bazam pe calitate, corectitudine, profesionalism si rapiditate. Ne-am orientat de la bun inceput catre o crestere solida a carei fundatie au fost parteneriatele pe termen lung, construite pe baza de incredere si respect reciproc.

Misiunea noastra este sa atingem, impreuna cu partenerii nostri, cel mai inalt nivel de profesionalism de pe piata romaneasca. Ne-am luat angajamentul ferm sa urmarim si sa atingem excelenta in fiecare aspect al business-ului nostru, ramanand responsabili si integri.

INCONJURATI DE OAMENI DE CALITATE, FACEM CEEA CE NE PLACE.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte