Publicat  02 Decembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Gestionar Contabil

GARDECOR Chișinău, Telecentru Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani
Oraș:
Chișinău, Telecentru
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Angajăm Gestionar-Contabil
Echipa noastră este în continuă creștere! Căutăm un coleg disciplinat și responsabil, care să ne ajute cu gestionarea depozitului, intrările și ieșirile de marfă și alte activități menite să asigure executarea lucrărilor la care ne pricepem bine: balustrade, construcții din sticlă securizată și sisteme de umbrire.

Cerințe față de candidat:
- Experiență de activitate cu depozitul
- Experiență de lucru cu 1C - constituie un avantaj
- Punctual, responsabil
- Persoană onestă și disciplinată.
- Vârstă până la 39 ani

Responsabilități:
- Asigură gestiunea stocului de marfă în baza documentelor de intrare/ieșire, produceri în 1C
- Răspunde de organizarea logistică eficientă a depozitului
- Efectuează sistematic inventarieri.

Oferim:
- Loc de muncă stabil
- Pachet social
- Salariu atractiv și achitat la timp
- Zi deplină de lucru, Luni - Vineri, 8:00 - 18:00.

Beneficii

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Despre companie

De 18 ani construim emoții!
Gardecor este despre oameni. Echipa formată pe parcursul acestor ani ne-a permis să depășim mereu provocările apărute, să creștem tot mai mult și să tindem la realizări mărețe.
Produsele oferite de noi fac parte din ultimele tendințe arhitecturale, oferind un design unic și elegant.

Valorificăm oamenii pe care îi avem, dar suntem în continuă căutare de noi membri în familia Gardecor: persoane cărora să le identificăm atuurile, să îi motivăm și să ajutăm să își valorifice competențele și potențialul, oferindu-le posibilitate să se afirme și să crească din punct de vedere profesional, personal și financiar.

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
strada Grenoble 149 B
Număr de contact:
060002006
receptie@gardecor.md